Novinky

21.03.24
Informace o cenách LPG na Prostějovsku
aktualizace, ceníky jsou platné od 21.3.2024

28.02.24
Volná pracovní místa
aktualizace nová nabídka pro pracoviště Prostějov

07.12.23
Náhradní plnění
aktualizace

Zobrazit všechny novinky »

Výrobní program


Rytina je jednou z nejstarších grafických technik, kterou již v dávnověku přenášel člověk své představy do kamene nebo kovu. Velkou vážnost rytectví získalo v době vzniku mincovnictví. Časem proniklo do mnoha oborů. Nejen do uměleckých, ale i technických. Podstatnou část práce dnes sice převzaly gravírovací stroje řízené počítačem, základem však i nadále zůstává ruční práce.

Firma Mechanika Prostějov 97 družstvo dosáhla díky kvalitnímu strojovému vybavení vysoké úrovně gravírování. V relativně krátké době jsme schopni přesně a kvalitně zpracovat a vyrobit téměř jakoukoliv rytinu. Jak ve velkém, tak i v individuálním malém množství.

skupina   odznaky   mince

Nejvíce používaná je tzv. plochorytina. Je využita na firemních štítech, jmenovkách, orientačních systémech, typových štítcích výrobků a mnoha dalších. Přijďte se k nám podívat. Rádi zodpovíme Vaše dotazy, poradíme s výběrem vhodného materiálu a technologie, vytvoříme Vám grafický návrh dle Vašeho přání.

Razítka, raznice, matrice:
U razítek, raznic a razidel se jedná o rytinu do výšky (vystouplou). Rádi Vám zhotovíme jakékoliv razítko, od klasického dřevěného až po moderní samonamáčecí razítka, raznice různých druhů, velikostí a typu použití - pro strojírenství, k ražbě do dřeva či kůže.

Plastotyp:
Plastická ražba se používá při označení hlavičkových papírů, kde znásobuje atraktivnost zboží.

Odznaky, kravatové spony:
Rádi Vám vyrobíme odznaky mnoha tvarů, velikostí a barev. Dělíme je na dvě základní skupiny. Odznaky ražené a odznaky s poloplastickou 3D-etiketou (tzv. logoprintem). Odznaky ražené jsou nákladnější, mají však mnohem větší estetickou a sběratelskou hodnotu. Poloplastický logoprint je vhodný v případě vícebarevného, velmi složité nebo plnobarevného loga. Pokud si u nás necháte vyrobit odznak, dá se náložka (kov. podklad odznaku) použít k umístění na kravatovou sponu. U kravatových spon je možno vybírat z mnoha druhů a typů povrchových úprav. Cenovou kalkulaci a grafický návrh Vám zpracujeme na požádání.

kalkulacka   lahve   hodinky

Orientační systémy:
OOrientační systém nabízíme hliníkový nebo plastový. V souladu s charakterem daného prostředí a Vašimi požadavky Vám navrhneme systém pro interiér Vaší firmy i venkovní označení budovy. Značení na systému provádíme gravírováním nebo polepem – řezanou grafikou či v kombinaci s digitálním tiskem. Lze vybírat z mnoha různých typů profilů, povrchových úprav a systémů.

Reklamní předměty:
Pokud potřebujete vhodný dárek pro svého obchodního partnera nebo jen maličkost, kterou by člověk udělal radost, přijďte přímo k nám nebo nám napište a my Vám rádi pošleme naše katalogy. Nabídka reklamního zboží je velmi široká - od psacích a kancelářských potřeb, klíčenek, vizitkářů, likérek, termohrnků, přes hračky, USB-disky a jinou drobnou elektroniku až po textil. Vybrané předměty si můžete prohlédnout také na našem webovém albu. Na vybraný dárek Vám můžeme zhotovit rytinu dle Vašeho přání, logo firmy, věnování apod.. Při větších sériích Vám předměty potiskneme, u exkluzivních manažerských dárků je možná i horká ražba do kůže.

Poháry:
Pořádáte turnaje, závody nebo chcete někoho pochválit? Nejlepší vyjádření je pohárem, soškou, plaketou nebo medailí. U nás najdete široký výběr sportovních trofejí pro téměř jakýkoliv sport. K poháru Vám vyrobíme kov. štítek s textem dle Vašeho přání, medaile opatříme emblémem s umístěním či symbolem dané sportovní disciplíny a zajistíme diplomy.

pohary   noze

Přijďte se k nám podívat nebo si napište či zatelefonujte o katalog pohárů. Rádi zodpovíme Vaše dotazy, poradíme a vše včas dodáme k Vaší spokojenosti.

Za stránku odpovídá J. Stříteský, aktualizace provedena dne 27.03.2015

Sídlo družstva:

Budovcova 4091/10
796 01 PROSTĚJOV

Mobil: 728 979 006
Datová schránka: vjmku6t

Provozovna:

Kralická 3743/5
796 01 PROSTĚJOV

Tel: 582 345 501

Barákova 12
796 01 PROSTĚJOV

Kde nás najdete


Otevírací doba:

Po - Pá 07:30 - 16:00

LPG:

Olomoucká č.p. 513
796 07 DRŽOVICE

Volná pracovní místa:


Mechanika Prostějov 97, družstvo přijme na pozici (vyhrazená pro OZP):

doručovatel 

 • pro OZP
 • pracoviště: Prostějov
 • úvazek 20 hod/týdně
 • mzda od 9 500,- Kč/měsíc + odměna
 • ranní a odpolední směny
úklidový pracovník bytových domů 
 • pracoviště: Prostějov
 • mzda 10 500,- Kč/měsíc
pomocná síla do kuchyně
 • mzda od 9 500,- Kč/měsíčně + odměna
 • zkrácený úvazek
obsluha LPG
 • mzda od 13 000,- Kč/měsíčně
 • úvazek 25 hodin
řidič, rozvoz obědů
 • mzda od 12 000,- Kč/měsíčně 
 • úvazek 20 hodin

Přejít na

Zapsáno u Krajského soudu v Brně, oddíl Dr, vložka 2898
(c) 2009
webdesign Studio R3D, s.r.o.